In dit overzicht worden kaatsbiografieën gepubliceerd van KNKB-kaatsers (Heren/Dames) met 10 of meer punten in het Klassement Aller Tijden (KAT). Aan de kaatsbiografieën van CFK-kaatsers wordt gewerkt. Voor opmerkingen en of aanvullingen (o.a. foto’s en burgerlijke stand gegevens) kunt u een berichtje sturen via het contactformulier
positie | naam | plaats | 1e | 2e | 3e | koningschappen | punten |
1 | 1966 Gerrit de Jong Sneek, IJsbrechtum | Sneek, IJsbrechtum | 11 | 9 | 3 | 2 | 54 |
2 | 1966 Rienk de Groot Leeuwarden | Leeuwarden | 9 | 6 | 9 | 4 | 48 |
3 | 1966 Dirk Talsma Weidum | Weidum | 10 | 6 | 4 | 1 | 46 |
4 | 1966 Johannes Westra Leeuwarden, Huizum, Britsum, Beetgum | Leeuwarden, Huizum, Britsum, Beetgum | 7 | 7 | 9 | 0 | 44 |
5 | 1966 Klaas van Wieren Marssum, Menaldum, Berlikum | Marssum, Menaldum, Berltsum | 8 | 5 | 3 | 2 | 37 |
6 | 1966 Johan van Seijst Baard, Franeker, Drachten, Oudega (Small) | Baard, Franeker, Drachten, Oudega (Small.) | 7 | 5 | 6 | 4 | 37 |
7 | 1966 Tamme Velstra Baard, Dronrijp | Baard, Dronrijp | 5 | 5 | 4 | 3 | 29 |
8 | 1966 Hotze Schuil Harlingen | Harlingen | 4 | 5 | 5 | 2 | 27 |
9 | 1966 Piet IJsbrandij Huizum, Sneek | Huizum, Sneek | 4 | 4 | 5 | 1 | 25 |
10 | 1966 Johan Halbesma Harlingen | Harlingen | 6 | 1 | 4 | 0 | 24 |
11 | 1966 Sjoerd Heeringa Tzummarum | Tzummarum | 4 | 4 | 3 | 0 | 23 |
12 | 1966 Sikke Sikkema Franeker | Franeker | 5 | 3 | 1 | 0 | 22 |
13 | 1966 Daan Scheepstra Leeuwarden, Huizum | Leeuwarden, Huizum | 5 | 1 | 3 | 2 | 20 |
14 | 1966 Robert van Wieren Marssum, St-Jacobiparochie | Marssum, St.-Jacobiparochie | 3 | 3 | 3 | 0 | 18 |
15 | 1966 Hein Zijlstra Deinum, Giekerk | Deinum, Giekerk | 1 | 5 | 5 | 1 | 18 |
16 | 1966 Jan Meijer Ried, Nes (Dong), Irnsum | Ried, Nes (Dongeradiel), Jirnsum | 2 | 3 | 4 | 0 | 16 |
17 | 1966 Gerrit van der Heide Harlingen, Leeuwarden | Harlingen, Leeuwarden | 1 | 3 | 7 | 0 | 16 |
18 | 1966 Gerrit Okkinga Oosterend, Oosterlittens, Berlikum, Arum | Easterein, Oosterlittens, Berltsum, Arum | 2 | 3 | 2 | 1 | 14 |
19 | 1966 Jos van Wieren Marssum | Marssum | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 |
20 | 1966 Jan Tamminga Beers, Heerenveen | Bears, Heerenveen | 1 | 3 | 1 | 0 | 10 |
21 | 1966 Evert Heeg Oosterlittens | Oosterlittens | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 |
22 | 1966 Jacob Mulder Sexbierum | Sexbierum | 1 | 1 | 5 | 0 | 10 |
23 | 1966 Jacob (Jappie) Visser Stiens | Stiens | 0 | 2 | 5 | 0 | 9 |
24 | 1966 Piet de Groot Franeker | Franeker | 0 | 2 | 5 | 0 | 9 |
25 | 1966 Pier de Groot Warga, Bergum, Franeker | Wergea, Bergum, Franeker | 1 | 1 | 3 | 0 | 8 |
26 | 1966 Klaas Cuperus Franeker | Franeker | 0 | 3 | 2 | 0 | 8 |
27 | 1966 Piet Tuinman Baard | Baard | 0 | 3 | 1 | 0 | 7 |
28 | 1966 Henk Volbeda Leeuwarden | Leeuwarden | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 |
29 | 1966 Jan Monsma Lekkum, Leeuwarden, Arum | Lekkum, Leeuwarden, Arum | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 |
30 | 1966 Martinus Santema Oosterlittens, Groningen | Oosterlittens, Groningen | 0 | 1 | 4 | 0 | 6 |
31 | 1966 Gerrit Langerak Sneek | Sneek | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 |
32 | 1966 Gerrit Dijkstra Huizum, Warga, Oudebildtzijl | Huizum, Wergea, Oudebildtzijl | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
33 | 1966 Sjoerd Tjeerdema Arum, Witmarsum | Arum, Witmarsum | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
34 | 1966 Sipke van der Wal Holwerd | Holwerd | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 |
35 | 1966 Dirk van der Zee Leeuwarden, Baard | Leeuwarden, Baard | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 |
36 | 1966 Willem Hiemstra Sexbierum, St-Annaparochie | Sexbierum, St.-Annaparochie | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
37 | 1966 Wilco Kolthof St-Jacobiparochie | St.-Jacobiparochie | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
38 | 1966 Johan D Jansen Harlingen | Harlingen | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
39 | 1966 Gerrit Halbesma Harlingen | Harlingen | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 |
40 | 1966 Tamme van der Berg Hallum | Hallum | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
41 | 1966 Hein van der Zee Sexbierum | Sexbierum | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
42 | 1966 Piet Schuil Harlingen, Purmerend, Sneek | Harlingen, Purmerend, Sneek | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
43 | 1966 Wijtse Vlietstra Franeker | Franeker | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
44 | 1966 Jelle Kooistra Dongjum | Dongjum | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
45 | 1966 Jan W Koopal Engelum | Engelum | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
46 | 1966 Gerrit Tempel St-Jacobiparochie | St.-Jacobiparochie | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
47 | 1966 Wieger Velstra Baard | Baard | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
48 | 1966 Foppe de Vries Kimswerd, Franeker, St-Annaparochie | Kimswerd, Franeker, St.-Annaparochie | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
49 | 1966 Flip Soolsma St-Annaparochie, Beilen, Drachten, Boornbergum | St.-Annaparochie, Beilen, Drachten, Boornbergum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
50 | 1966 Oebele Anema Weidum | Weidum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
51 | 1966 Pier Koopmans Weidum | Weidum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
52 | 1966 Sjouke de Boer Exmorra | Exmorra | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
53 | 1966 Andries de Jong Weidum | Weidum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
54 | 1966 Tonnie de Vries Bolsward, Winsum | Bolsward, Winsum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
55 | 1966 Freerk Haanstra Bolsward | Bolsward | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
56 | 1966 Willem de Groot Stiens | Stiens | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
57 | 1966 Douwe van der Weide Weidum | Weidum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
58 | 1966 Corrie de Vries Beetgum | Beetgum | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
59 | 1966 Hendrikus (Rikus) Kramer Franeker | Franeker | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |